kamper

W dzisiejszych czasach podróżowanie kamperem odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jest to spowodowane pojawieniem się innowacyjnych akcesoriów, które znacznie umilają tego rodzaju urlop. W artykule przedstawiamy nowości w tego rodzaju produktach, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Akcesoria do kampera – markizy

Kilkanaście lat temu stanowiły rzadkie wyposażenie wśród miłośników caravaningu, w dzisiejszych czasach markizy stanowią prawdziwy must have spośród wszystkich nowoczesnych akcesoriów do przyczep kempingowych. To miękkie zadaszanie pozwala na uzyskanie znaczącej ilości dodatkowej przestrzeni, na której brak narzekają osoby preferujące ten sposób spędzania wolnego czasu. Posiadają łatwy w obsłudze mechanizm, a w dodatku stanowią ochronę przed opadami deszczu, silnym wiatrem lub intensywnymi promieniami słonecznymi. Istnieją różne modele różniące się wielkością i użytecznością, które można dopasować do warunków podróży oraz indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Miejscem, w którym można nabyć marki wysokiej jakości jest sklep z wyposażeniem kampera.

Panele solarne do kampera

Wymieniając nowoczesne wyposażenie kampera nie sposób nie wspomnieć o panelach solarnych. Takie rozwiązanie stanowi prawdziwą rewolucje i pozwala na totalną niezależność, nawet podczas długi podróży. Dzięki odpowiednim panelom można uzyskać ilości energii, które pozwolą na wykonywanie wszystkich istotnych czynności, takich jak wzięcie prysznica, ładowanie sprzętu elektronicznego, a nawet oglądanie telewizji. Ponadto ich instalacja gwarantuje zasilanie lodówki energią pozyskiwaną z ekologicznych źródeł. W przypadku paneli istnieje możliwość wyboru pomiędzy modelami sztywnymi i elastycznymi. Te ostatnie sprawdzą się w przypadku przyczep kempingowych, które nie posiadają odpowiedniej ilości płaskie powierzchni. Ponadto przed ich zakupem należy wziąć pod uwagę parametr mocy, który powinien być dostosowany do potrzeb urlopowiczów.

Elektroniczne akcesoria do kampera

Sklep z wyposażeniem do kampera to miejsce, w którym można zakupić nowoczesne akcesoria elektroniczne, dzięki którym podróżowanie przyczepą stania się jeszcze przyjemniejsze. Jednym z nich jest power bank, który sprawia, że sprzęt elektroniczny będzie zabezpieczony przed utratą energii. Tego typu urządzenia powinny być wyposażone w wydajne ogniwa oraz kilka rodzajów portów, co umożliwia ładowanie telefonu, tableta i laptopa w tym samym momencie. Inne często wybierane elektroniczne akcesoria do kampera to między innymi anteny satelitarne, kamery cofania oraz telewizory mobilne.

Dodaj komentarz